Пароварки BOSCH SIEMENS

Пароварка BOSCH CDG634AS0

Компактна пароварка Нержавіюча сталь Тип духової шафи та система нагрівання4 види нагріву: приготу..
35 196 Грн.
Подробнее

Пароварка SIEMENS CD634GAS0

Компактна духова шафа-пароварка з 4 видами нагріву: приготування на пару, делікатний розігрів прод..
35 196 Грн.
Подробнее
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)
Пароварки BOSCH SIEMENS
Пароварки BOSCH SIEMENS
  • Чи можна зберегти біологічно активні речовини в їжі не на шкоду смаку? Звичайно, для цього достатньо всього-лише придбати якісну і надійну пароварку фірми Bosch-Siemens!
  • При паровій обробці втрачається всього лише 1-3% корисних речовин, завдяки цьому Ваше блюдо стане не тільки фантастично смачним, але і корисним.
  • Пароварка стане незамінним помічником для тих, хто дотримується здорового способу життя і правильного харчування, а так само допоможе Вам відчувати себе повним життєвих сил і енергії.
  • Ті, хто хоче купити пароварку Bosch-Siemens приймають правильне рішення. Оскільки отримують якісний, надійний і ефективний прилад від виробників зі світовим ім'ям основоположника багатьох стандартів якості в побутовій техніці.
  • Інтернет магазин Bosch Siemens Market пропонує оригінальну продукцію цього німецького концерну з прямими поставками безпосередньо з регіонального складу покупцям всіх міст України.
  • Якщо ви живете в такому місті, як Миколаїв, Південний, Херсон, Білгород-Дністровський, Біла Церква, Київ, Бердянськ, Запоріжжя, то ви легко можете купити пароварку з доставкою в нашому інтернет магазині