Тостери

Тостер BOSCH TAT3P423

Продуктивність Потужність: 970 Вт Регулятор підсмажування з інтегрованим режимом підігріву Режим ..
1 739 Грн.
Подробнее

Тостер BOSCH TAT4P420

ПродуктивністьПотужність: 970 ВтРегулятор підсмажування з інтегрованим режимом підігрівуРежим підсма..
1 839 Грн.
Подробнее

Тостер BOSCH TAT4P424

Потужність: 970 ВтРегулятор підсмажування з інтегрованим режимом підігрівуРежим підсмажування заморо..
1 939 Грн.
Подробнее

Тостер BOSCH TAT5P425

Потужність: 970 Вт Регулятор підсмажування з інтегрованим режимом підігріву Режим підсмажування за..
2 089 Грн.
Подробнее

Тостер BOSCH TAT6A111

Компактний тостер Comfortline Колір: Білий / темно-сірий Потужність: 915-1090 Вт Для 2 тостів те..
1 799 Грн.
Подробнее

Тостер BOSCH TAT6A114

Потужність: 915-1090 ВтЕлектронний сенсор постійної температури підсмажуванняЕргономічний безступінч..
1 799 Грн.
Подробнее

Тостер BOSCH TAT7203

Компактний тостер Потужність 2200 Вт Автоматичне центрування тостів Електронний датчик регулює рі..
4 009 Грн.
Подробнее

Тостер BOSCH TAT7S25

Компактний тостер Колір: Нержавіюча сталь Зроблений з нержавіючої сталі і пластика одночасно, з ел..
3 329 Грн.
Подробнее

Тостер BOSCH TAT8611

Компактний тостер 2/2 Корпус з нержавіючої сталі і пластика, з електронним регулюванням серія Styl..
4 279 Грн.
Подробнее

Тостер BOSCH TAT8613

Тостер серії Styline Номінальна потужність: 860 Вт Для 2 тостів Регулювання: електронне Матеріал..
4 279 Грн.
Подробнее
Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)
Тостери
Тостери

 •  Всім відомо, що підсмажений хліб набагато смачніше і корисніше, ніж свіжий. Особливо, якщо він входить до складу бутерброда з сиром або маслом. Якщо купити тостер, то можна радувати себе і рідних гарячими і ароматними шматочками до сніданку і протягом дня.

 • Огляд тостерів

 • Сучасніше моделі тостерів розраховані на приготування двох або чотирьох скибочок хліба одночасно. Хоча, якщо тостер розрахований на 4 шматочка, нічого страшного, якщо він буде обсмажувати, наприклад, всього три. Зазвичай тостери мають два або одне відділення. Залежно від розміру відділення туди можна помістити один або два тосту. Також можливі різні поєднання відділень.

 • Вузькі і довгі тостери мають одне відділення на два тосту. Найбільші моделі обладнані двома відділеннями по два тосту в кожному. Компактні моделі дозволяють розмістити тільки один тост у відділенні. Крім цього випускаються тостери на чотири невеликих відділення.

 • Характеристики тостерів

 • Однією з головних характеристик тостерів є їх потужність. Чим більше тостер, тим більшу потужність він матиме. Також від її величини залежить швидкість приготування тостів.

 • Наявність термостата дозволяє тостерам пропонувати кілька ступенів обсмажування. Користувач виставляє на позиційному або плавному регуляторі потрібну ступінь обсмажування, а термостат відключає тостер при її досягненні.

 • За допомогою кнопки зупинки роботи тостера можна відключити обсмажування хліба в будь-який момент. Це дуже допомагає, коли ступінь засмаження виставлена більше необхідної.

 • Недорогий тостер оснащується нижньої кришкою для очищення хлібних крихт, більш просунуті моделі тостерів мають знімний піддон. Також в комплекті з тостером може йти решітка для підігріву булочок. Вона встановлюється над відділеннями і підігріває булочки (кекси, круасани) за допомогою гарячих повітряних потоків, що піднімаються від нагрівальних елементів тостера.
 • Серед додаткових функціональних характеристик тостерів потрібно відзначити автоматичне центрування скибочок хліба, яке запобігає пригоранню. Також цікава функція підігріву, що дозволяє просто підігріти хліб без обсмажування і розморожування хліба, який зберігався в морозилці.

 • З усього різноманіття моделей тостерів наш інтернет магазин пропонує купити тостер Bosch, якість і можливості якого знаходяться на дуже високому рівні. У свою чергу, ми забезпечимо доставку обраного вироба в будь-яке місто країни: Маріуполь, Кривий Ріг, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Вінницю, Херсон,  Миколаїв і т.д.