Кавомолки

Кавомолка BOSCH TSM6A011W

Колір корпусу: білий Потужність: 180 Вт Функціонує лише із закритою кришкою Продуктивність: до 75..
899 Грн.
Подробнее

Кавомолка BOSCH TSM6A013B

Колір корпусу: чорний Потужність: 180 Вт Функціонує лише із закритою кришкою Продуктивність: до 7..
899 Грн.
Подробнее

Кавомолка BOSCH TSM6A014R

Колір корпусу: краснийПотужність: 180 ВтФункціонує лише із закритою кришкоюПродуктивність: до 75 гр...
899 Грн.
Подробнее
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)
Кавомолки
Кавомолки

 • Тим, хто цінує смак справжньої кави відомо, що молоти кавові зерна потрібно безпосередньо перед приготуванням напою. Уже готову мелену каву, яка купується в супермаркетах, не володіє таким цільним ароматом, до того ж він вивітрюється при кожному відкритті банки. Хоча на світі багато людей, які заварюють готову мелену каву, або взагалі п'ють розчинну, але цей огляд для тих, хто хоче купити кавомолку і готувати справжній кавовий напій. Ми розглянемо основні критерії, які необхідно знати при виборі кавомолки.

 • Огляд кавомолок

 •  Щоб вибрати найбільш підходящу модель потрібно спочатку відповісти на два основних питання. Перший - це яку каву ви п'єте, і другий - в яких обсягах?

 • Якщо ви п'єте каву по-турецьки, заварюється в джезві (у турці), одну чашку вранці і іноді протягом дня. Додатково, час від часу, перемелюєте в кавомолці червоний перець або крупу, то, переводячи перераховані вимоги на професійну мову, вийде, що тут не так багато важить однорідність помелу і його ступінь. До того ж не передбачається великий обсяг переробки. В цьому випадку краще розглянути недорогу кавомолку, наприклад, відцентрову ножевую, роторного типу.

 • У тому випадку, якщо вся сім'я п'ють каву, який приготовлений в кавоварці-еспресо або гейзерній кавоварці, слід звернути увагу на жорнові кавомолки.

 • Тепер розглянемо особливості кожного виду.

 • Недорога кавомолка ножового типу оснащена ротаційними ножами, які при обертанні рубають кавові зерна. Тут ступінь помелу регулюється виключно тривалістю роботи пристрою. Чим довше буде працювати ножова кавомолка, тим, відповідно, дрібніше буде і помел. Зокрема, для турки потрібен максимально дрібний помел, буквально - «в пил».

 • Характеристики кавомолок

 • Серед параметрів при виборі кавомолки необхідно врахувати місткість контейнера і потужність пристрою. Так, наприклад, на одну порцію напою потрібно 6-7 грам кави. Стандарт для чашки еспресо - 7 грам. Виходячи з того, що перемелена кава зберігати в кавомолці більше півгодини не рекомендується, можна розрахувати необхідний обсяг контейнера. Потужність роторної кавомолки вибирається прямо пропорційно швидкості її роботи.
 • Кавомолки з жорнами мають велику потужність, ніж роторні. При цьому швидкість їх обертання менше, що вважається найкращим для приготування кавового напою. Також кавомолки даного типу мають регулятори ступеня помолу. Таким чином, для приготування справжньої кави необхідно мати 3 складові: якісні зерна кави, гарний пристрій для помолу, правильний рецепт або кавоварку.

 • З усього різноманіття вибору наш інтернет магазин пропонує купити кавомолку Bosch, як найбільш відповідає всім вимогам гурманів кавового напою. Ми забезпечуємо доставку оригінальних виробів компанії в Кременчук, Кіровоград, Івано-Франківськ, Луцьк, Білу Церкву, Тернопіль, Краматорськ, Мелітополь та інші міста України.