Посудомийки

Посудомийна машина BOSCH SMS46JW10Q

Посудомоечная машина шириною 60 см Стоїть окремо прилад / Білий Комфорт і турбота про навк..
17 146 Грн.
Подробнее

Посудомийна машина BOSCH SRS2IKI02K

Колір - нержавіюча сталь Клас енергоспоживання: A + Система захисту від протікання води AquaS..
11 968 Грн.
Подробнее

Посудомийна машина BOSCH SRS2IKW04K

Колір - білий Клас енергоспоживання: A + Система захисту від протікання води AquaStop Сист..
10 828 Грн.
Подробнее

Посудомийна машина SIEMENS SR23HI48KE

Посудомийна машина шириною 45 см Окремий  прилад / Нержавіюча сталь Завантаження: 9 комп..
17 146 Грн.
Подробнее
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)
Посудомийки
Посудомийки

  •  Як відомо, миття посуду відбирає досить часу, особливо у великій родині. Дуже часто доводиться робити вибір між миттям посуду і іншими важливими справами. Якщо купити посудомийну машину, то можна знайти ідеальний вихід з подібних ситуацій.

  •  Давайте зробимо невеликий екскурс в можливості сучасних посудомийок, що вони можуть запропонувати, і що можуть вимити.

  • Огляд посудомийних машин

  •  Перше, на що при покупці потрібно звернути увагу, це габарити посудомийки. Як відомо, є підлогові і настільні варіанти цієї домашньої помічниці. Для великої родини ідеальним рішенням буде придбати повногабаритну підлогову, досить містку посудомийну машину. Для одного, двох чоловік цілком достатньо буде настільного агрегату.

  •  Залежно від габаритів посудомийки, вона здатна вимити за один цикл від шести до чотирнадцяти умовних комплектів посуду. За європейськими стандартами один умовний комплект посуду включає в себе 11 предметів на персону. Це три різних за розмірами і своїм призначенням тарілок, один стакан, чашка, блюдце, ніж, виделку і три ложки (столову, десертну і чайну).

  • Можливості посудомийної машини не обмежуються тільки тими предметами, які входять в умовний комплект. Посудомийка відмінно справляється з каструлями, сковорідками, банками, порцеляною, деталями м'ясорубок, соковижималок та іншими предметами, які можна мити в посудомийній машині відповідно до умов їх експлуатації.

  • Крім можливостей за обсягом завантаження посудомийні машини мають набір програм, що дозволяє вибрати найоптимальніший режим. Якщо необхідно швидко вимити посуд, яка, тільки прибрана зі столу, то для цього якнайкраще підійде економний режим. Коли необхідно помити складувати за кілька днів посуд, сковорідки, каструлі та інші предмети з трудносмиваемих забрудненнями, використовується режим посиленої мийки.

  • Всі посудомийні машини мають позначку класу мийки. Це позначається стандартними літерами А, B, C, D і Е. Клас А забезпечує бездоганну мийку і саме дбайливе ставлення до посуду. Інші класи надають, відповідно, менше якість. Також і визначається клас енергоефективності та раціональний витрата води.

  • Ті, хто хоче купити посудомийну машину Bosch, приймає правильне рішення. Оскільки, крім відмінно зарекомендувала себе марка в плані високої надійності, довговічності, якості збірки і комплектуючих, побутові пристрої цього німецького концерну забезпечують найкращі результати при митті посуду.

  • Наш інтернет магазин пропонує поставки зі складу оригінальних посудомийних машин BOSCH з доставкою в будь-яке місто України: Одесу, Харків, Дніпропетровськ, Полтаву, Черкаси, Чернігів, Херсон, Вінницю і так далі. Якщо вам необхідно купити посудомийку - звертайтеся до нас.