Холодильні шафи

Холодильна шафа BOSCH KSV36VL30U

Клас енергоспоживання: A ++ Споживання електроенергії: 112 кВт/рік Загальний корисний об'єм: 346 л..
29 601 Грн.
Подробнее
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)
Холодильні шафи
Холодильні шафи

 • Чи не є секретом, що для повноцінної роботи підприємств торгівлі, які займаються продажем продуктів харчування, необхідно мати кілька холодильних камер, які будуть забезпечувати правильне і тривале зберігання. Для великої родини, в якій прийнято купувати продукти оптом і в великій кількості, необхідно мати вже не простий холодильник, а два окремих агрегату - холодильну шафу і морозильну камеру.

 •  Так само і в кафе, ресторані і іншому закладі системи харчування, без холодильного шафи просто не обійтися. Досить великий обсяг, ідеальна температура зберігання, безліч полиць і відсіків - все це переваги холодильної камери.

 •  Якщо правильно купити холодильну шафу, то можна вирішити одночасно кілька важливих питань: розміщення і зберігання продуктів харчування, економії грошей при оптовій закупівлі і ефективного використання часу, оскільки часті походи в продуктовий супермаркет або магазин власнику холодильної шафи просто не потрібні.

 • Оскільки окрема холодильна камера володіє досить великим об'ємом, то вимоги до її якості значно зростають. Тому при покупці холодильної шафи потрібно віддавати перевагу якісній техніці від серйозного виробника, наприклад, німецького концерну BOSCH.

 •  Переваги холодильних камер BOSCH

 • Крім високої надійності і довговічності агрегатів від цього іменитого німецького виробника покупці отримують цілий ряд дуже важливих переваг, які дозволяють якісно, правильно і довго зберігати продукти, куплені «про запас».

 • Так, наприклад, надійність холодильних шаф BOSCH дозволяє не замислюватися про раптову поломку агрегату в самий невідповідний час, а саме в літню спеку, коли продукти здатні зіпсуватися дуже швидко.

 • Купуючи недорогий холодильну шафу за зовнішнім виглядом не можна визначити його начинку. Цілком можливо, що за низькою ціною ховається слабкий компресор, який швидко вийде з ладу від перегріву в літню спеку.
 •  Холодильні шафи BOSCH мають найкращу комплектацію. Вони здатні забезпечити безперебійну і стабільну роботу не тільки продуктового магазину, кафе та іншого закладу системи харчування, але і бездоганну його роботу в домашніх умовах. Інтелектуальні сенсорні технології підтримують саму оптимальну температуру зберігання незалежно від зовнішніх факторів, режим супер охолодження з автоматичним відключенням, рівномірна світлодіодне підсвічування - це ще додаткові чинники на користь покупки холодильної камери BOSCH.

 •  Якщо ви хочете купити холодильну шафу Bosch, то інтернет магазин Bosch Siemens Market здатний запропонувати вам найсприятливіші цінові та сервісні умови для покупки.

 • Ми забезпечуємо поставку замовленого агрегату безпосередньо зі складу, в тому числі і регіонального, в будь-яке місто України: Житомир, Суми, Чернівці, Дніпродзержинськ, Рівне, Кременчук, Кіровоград, Луцьк, Тернопіль і так далі. Тому запрошуємо зробити вдалу покупку в нашому інтернет магазині.