Газові плити

Газова плита BOSCH HXS59AI50Q

Окремо стояча комбінована плита Колір Нержавійка Газова варильна поверхня: 1 конфорка підвищеної по..
19 854 Грн.
Подробнее
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)
Газові плити
Газові плити

 • Оскільки газова плита купується для тривалого користування, необхідно не тільки вибрати надійного виробника цього побутового пристрою, але і визначитися з набором функцій, дизайном і всіма необхідними варіантами нагріву в духовій шафі.

 • Огляд газових плит

 • Основу газової плити складають варильна поверхня і духовка . Найбільш універсальними є плити з емальованому варильної поверхнею, що дозволяє готувати, використовуючи будь-який посуд. Також виробляються газові варильні поверхні з покриттям зі склокераміки, неіржавіючої сталі або скла.

 •  Емальовані поверхні, як ми вже сказали вище, найбільш традиційні, перевірені часом і тому дуже популярні. Вони міцні, можуть мати забарвлення, виконану в будь-якому кольорі. Також такі варильні поверхні не вибагливі у догляді, як, наприклад, нержавіюча сталь або склокераміка.

 •  Газові плити розрізняються і кількістю конфорок. Традиційно - це чотири конфорки. Тут переважає відмінне співвідношення ціни і практичності в застосуванні. Хоча випускаються і ексклюзивні моделі на 3, 5 або 6 конфорок.
 • Духова шафа біля газової плити може бути не тільки газовим, а й більш універсальним - електричним. На вибір духовки впливають різні обставини, наприклад, такі як можливість підведення силового кабелю потрібної потужності до плити, економія електроенергії, краща функціональність. Тому якщо умови дозволяють, то краще купити газову плиту з електричною духовкою.

 • В області безпечної експлуатації плит на газі серйозні виробники обладнують свою продукцію термоелектричними системами газ-контроль, які встановлюються на кожній конфорці і в духовій шафі (якщо він газовий). Крім термоблокіровки, в сучасних газових плитах є блокування від дітей, а дверцята духовки виготовляється з низькотемпературного скла, який дозволяє не досягати температурі на його зовнішній поверхні значень більше 50 градусів.

 •  Якщо у варильної поверхні набір функцій досить простий, то можливості сучасного духової шафи просто безмежні. Електронне управління дозволяє виставляти будь-які температурні режими і різний час приготування або розморожування, включаючи при цьому і автоматичні варіанти заводських налаштувань.

 •  Якщо ви хочете купити газову плиту Bosch, то приймаєте найбільш правильне рішення. Оскільки продукція цього німецького концерну відрізняється не тільки високою якістю збірки, своєю надійністю і довговічністю. Газові плити містять всі найнеобхідніші функції, що дозволяють готувати найвишуканіші кулінарні шедеври, при цьому ціна газових плит знаходиться на самому прийнятному і конкурентному рівні.

 • Інтернет магазин Bosch Siemens Market є підрозділом компанії - офіційного постачальника продукції BOSCH в Україні. Ми доставимо обрану вами оригінальну газову плиту в будь-яке місто України безпосередньо від регіонального складу компанії.

 • Ми запрошуємо жителів міст: Одеса, Полтава, Черкаси, Чернігів, Суми, Хмельницький, Житомир, Кіровоград, Кременчук вибрати відповідну модель газової плити в нашому інтернет магазині.