Cушільні машини

Сушильна машина BOSCH WQG242A0ME

Завантаження 9 кг Сушильний автомат конденсаційного типу Клас енергоспоживання: A ++ Річн..
20 757 Грн.
Подробнее

Сушильна машина BOSCH WTH83001UA

Номінальна продуктивність для стандартної програми "" Бавовна "" при повному завантаженні 8 кг ..
13 536 Грн.
Подробнее

Сушильна машина BOSCH WTH83251BY

Номінальна продуктивність для стандартної програми "" Хлопок "" при повному завантаженні 8 кг С..
15 702 Грн.
Подробнее

Сушильна машина BOSCH WTH85204UA

Номінальна продуктивність для стандартної програми "Бавовна" за повного завантаження: 8 кгСушильний ..
17 250 Грн.
Подробнее

Сушильна машина BOSCH WTM85251BY

Сушильная машина з тепловим насосом і самоочищаючим конденсатором SelfCleaning Condenser Клас е..
18 049 Грн.
Подробнее

Сушильна машина BOSCH WTX87M90UA

Номінальна продуктивність для стандартної програми "Бавовна" при повному завантаженні 9 кг Суши..
24 907 Грн.
Подробнее

Сушильна машина SIEMENS WT47W461EU

Номінальна продуктивність для стандартної програми "Бавовна" при повному завантаженні 8 кг Суши..
18 049 Грн.
Подробнее
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)
Cушільні машини
Cушільні машини

  •  Цілком знайома ситуація: на вечір призначена важлива зустріч, і тут з'ясовується, що костюм або вечірню сукню необхідно терміново освіжити, або, інакше кажучи - випрати в машинці. І якщо пральна машина ще встигне виконати свою роботу, то з сушінням одягу виникає проблема. Природна сушка на білизняний мотузці ніяк не впорається з поставленим завданням в короткий термін.

  • На допомогу здатна прийти сушильна машина - не настільки популярний, як пралка, але такий же необхідний в домашньому побуті агрегат. Давайте познайомимося з можливостями сучасних сушильних машин, щоб проблеми з швидкою сушкою одягу та інших предметів зникли у вас назавжди.

  • Огляд можливостей сушильних машин

  •  Хоча багато хто вважає сушильну машину кілька екзотичним побутовим приладом, вона здатна вирішити безліч проблем сучасної людини як працюючи в парі з пральною машиною, так і окремо від неї.

  • Сушильна машина може не тільки висушити білизну, але і зробити одяг, вийняту з шафи, надзвичайно свіжою, почистити і збити подушки, позбавити від прасування багатьох речей, гарантувати збереження виробів з найніжнішою тканини і багато іншого.
  • Чи не правда, приваблива перспектива? Якщо ви так вважаєте, то вам необхідно купити сушильну машину найближчим часом.

  •  Для багатьох покупців важливою характеристикою при покупці сушильної машини виявляться її габаритні розміри. Дійсно, стандартні українські квартири часто не залишають їх господарям великого простору для вибору. Сушарка для білизни за розмірами порівнянна з пральною машиною. Багато виробників роблять парні комплекти з можливістю установки сушильної машини на пральну.

  •  Параметри сушіння для білизни, в общем-то, перегукуються з параметрами пральки: максимальне завантаження і обсяг барабана показують місткість сушильної машини, кількість програм визначають її вартість і клас, а також принцип сушки білизни. Останній пункт є дуже суттєвим, оскільки може значно впливати як на температуру кімнати, в якій знаходиться сушильна машина, так і на температуру найближчих з нею кімнат в будинку або квартирі.

  •  Той, хто планує купити сушильну машину Bosch, приймає правильне рішення. Вся продукція цього німецького виробника відрізняється високою якістю збірки, довговічністю і надійністю.

  •  Наш інтернет магазин пропонує поставку зі складу оригінальної продукції цього світового бренду в будь-яке місто України: Кам'янець-Подільський, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Павлоград, Одеса, Нікополь, Бердянськ, Слов'янськ, Ужгород та інші.